Preturi containere monobloc

TipL (mm)l (mm)H (mm)Pret (euro)
Container3000240027002650
Container4000240027002950
Container6000240027003400
Container7500240027003900
Container9000240027004750
Container12000240027006100
TipL (mm)l (mm)H (mm)Pret (euro)
Prețurile au caracter informativ. Pentru o expertiză completă și pentru a afla ofertele actuale, contactează-ne!
La cerere se pot realiza containere cu lățimea de 3 metri.

Preturi containere modulare

TipL (mm)l (mm)H (mm)Pret (euro)
Container3000240027002950
Container4000240027003300
Container6000240027003650
Container7500240027004150
Container9000240027005000
Container12000240027006350
TipL (mm)l (mm)H (mm)Pret (euro)
Prețurile au caracter informativ. Pentru o expertiză completă și pentru a afla ofertele actuale, contactează-ne!
La cerere se pot realiza containere cu lățimea de 3 metri.

Preturi containere gama vts

TipL (mm)l (mm)H (mm)Pret (euro)
Container3000240027002550
Container4000240027002850
Container6000240027003200
Container depozitare3000240027002450
Container depozitare4000240027002750
Container depozitare6000240027003100
TipL (mm)l (mm)H (mm)Pret (euro)
Prețurile au caracter informativ. Pentru o expertiză completă și pentru a afla ofertele actuale, contactează-ne!
La cerere se pot realiza containere cu lățimea de 3 metri.